Hakkımızda

Mardin’deki İkinci Eviniz

Bütün tarihi yerlere yürüme mesafesinde otelimize ait kale ve Mezopotamya manzaralı terasımız bulunmakta otel odalarımızın isimleri Mardin’e has isimlerden oluşmaktadır tecrübeli personel ile hizmet vermekte olup öncelikli görev müşteri memnuniyeti ve temizliktir.

Otelimiz konum olarak eski Mardin’de Sabancı müzesini geçtikten 100 metre sonra solda olup mimarlık fakültesinin karşısında kalmaktadır.

Otelimiz eski Mardin’de bulunmakta 15 odalı olup bir cephesi Mardin kalesine bir cephesi Mezopotamya ovasına bakmaktadır. Otelimiz ön cephede Mezopotamya ovasına bakan odalarımızın balkonu bulunmaktadır. 10 double yataklı oda 2 aile odası 3 single odamız mevcuttur.

Oda +kahvaltı olarak hizmet vermekteyiz odalarımızda standart bir otelde olması gereken bütün eşyalar mevcuttur bütün kat ve odalarımızda Wi-Fi bağlantısı mevcut araç otelimizin önüne kadar gelmekte olup herhangi bir park sorunumuz bulunmamaktadır

MİSYONUMUZ

Her yaştan Misafirlerimize; eşsiz, özgün hizmetler ve benzersiz deneyimler yaşatmak.

Misafirlerimizin mutlu, huzurlu ve sağlıklı tatiller geçirmelerini sağlamak.

Otelcilikte yeniliklere öncü olmak.

 

VİZYONUMUZ

Kalitede süreklilik ve mutlak Misafir memnuniyeti sağlayarak, tercih edilen bir marka yaratmak ve Uluslararası alanda ülkemizi turizm açısından en iyi şekilde temsil etmektir.

Mardin Bey Konağı

10

DOUBLE ODA

2

AİLE ODASI

3

SINGLE ODA
REZERVASYON